Giants Fishing Bivak Luxury Bivvy 2-3 Man

320 x 310 x 170 cm cm
Vodný stĺpec
10000 mm

• , zakúpené v Rybárske potreby RYBA

Bivak som mal zatiaľ len rozbalený, ešte nebol zložený,kupoval som na základe recenzií. Materiál je pevný, žiaden nylonový šuštiak. Podlaha sa upevňuje na klasický zips, po celom obvode, je z hrubého , obojstranne pogumovaného materiálu.

• , zakúpené v Fitshop.sk

Vodný stĺpec
10000 mm

Ocenenie

Produkt roku 2019 - Top v kategórii

Giants Fishing Ak hľadáte bivak s kvalitným materiálom tak toto bude tá správna voľba pre vás. Jedná sa totiž o priestranný veľký bivak vyrobený zo spoľahlivého materiálu za priaznivú cenu. Bivak Luxury Bivvy 2-3 Man je vyrobený z hrubého extra kvalitného odolného materiálu HH (Hydrostatic Head) s vodeodolnosťou až 10 000mm a podlepenými švami čo zabezpečuje výbornú vodeodolnosť aj pri extrémnych rybárskych výpravách. Bivak obsahuje taktiež hrubú pogumovanú podlahu, ktorá sa prichytáva pomocou zipsu. ráve toto uchytenie zipsom sa vykonáva cca 10cm nad zemou čo maximálne zabráni najmä hmyzu a hlodavcom preniknúť dovnútra bivaku. Celá konštrukcia je klasicky pevná z hliníkových tyčí čo zabezpečí odolnosť proti silnému vetru. Ochranu prednej časti pri daždi zabezpečuje ochranný šilt. Na šilte sú umiestnené aj dva úchyty na prichytenie prútov pomocou suchého zipsu. Vetranie v bivaku je dostatočné vďaka dvom veľkým zadným otvorom a až trom moskytiérovým oknám v prednej časti. Vstupné dvere je možné nastaviť na moskytiéru, priehľadnú časť alebo úplne prekryť. V balení je taktiež prepravná taška a pevné kolíky. Rozmery bivaku sú 320x310x170cm čo umožňuje vložiť až tri rybárske lehátka, váha je 16kg a trasnportné rozmery sú 135x25x25cm.

• , zakúpené v Fitshop.sk

Rýchle postavenie bivaku, veľa miesta, dážď nevadí

• top bivak
    • priestranny
    • super cena
    • jednoduche zlozenie a rozlozenie
  • , zakúpené v PARYS.SK - RYBÁRSKY RAJ

• este neodskusany, ale vyzera byt pevny. Ako konstrukcia, tak aj latka.
  • , zakúpené v PROfish

• Kvalitný bivak
  • , prevzaté z Heureka.cz

Jako největší výhoda tohoto bivaku je podlaha ve tvaru vaničky a hlavně je na zip!!! kdy do bivaku není žádná šance zatečení vody. Podlaha je také pogumovaná takže i ve velkých mrazech dost dobře izoluje. Výhodou jsou velká okna jak vpředu tak i vzadu čímž je zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu. Další v čem spatřuji plus jsou čtyři klipy na pruty ..jediná věc která mě celkem mrzí je že dvě přední okna se nedají osadit průhlednou sĺídou jako je vchod do bivaku..

• , zakúpené v PARYS.SK - RYBÁRSKY RAJ

Zatiaľ nie je čo vytknúť, spali sme v ňom jednu noc, ale všetko je tak ako sme čakali. Bivak sa dá veľmi rýchlo rozložiť a zase zložiť, je priestranný, takže sa tam v pohodlí vyspala žena aj s dvomi dcérkami a zmestil by som sa ešte aj ja. Spracovanie vyzerá byť kvalitné, ale to sa ukáže až časom. Zatiaľ veľká spokojnosť.

• Super bivak

• Úplná spokojnosť.
  • , zakúpené v RybarZV

• Neviem lebo som ho nekupil, teda kúpil ale bivak ste nemali....
    • Na stránke ste ho mali ale skladom nie!

Bivak som od vás nekúpil nakoľko som si ho objednal z vašej stránky to prebehlo v pohode aj cena bola super ale na druhý deň som k vám volal aby som si overil kedy mi príde, lebo svoj som predal a mal som ísť na vykend na rybačku a keď som volal z niekym od vás mi oznámil že ten bivak nemáte takže asi tak